Adil Çadır Bulmaca

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Adil Çadır Bulmaca lakin 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusunda daha fazla bilgi için Adil Çadır Bulmaca aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Adil Çadır Bulmaca

Adil Çadır Bulmaca şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak arzulayan herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Adil Çadır Bulmaca

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Adil Çadır Bulmaca hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.