Adil Hava Çadırı

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Adil Hava Çadırı fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha çok bilgi için Adil Hava Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Adil Hava Çadırı

Adil Hava Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak arzulayan herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Adil Hava Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Adil Hava Çadırı hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.