Adil Ticaret Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Adil Ticaret Çadırı lakin üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha çok bilgi için Adil Ticaret Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Adil Ticaret Çadırı

Adil Ticaret Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak dileyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Adil Ticaret Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en dikkat çekici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Adil Ticaret Çadırı meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.