Çadır Tasarım Fuarı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Çadır Tasarım Fuarı lakin üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha çok bilgi için Çadır Tasarım Fuarı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Çadır Tasarım Fuarı

Çadır Tasarım Fuarı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Çadır Tasarım Fuarı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Çadır Tasarım Fuarı konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.