Çadır Tasarımı Fuarı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Çadır Tasarımı Fuarı ancak 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha fazla bilgi için Çadır Tasarımı Fuarı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Çadır Tasarımı Fuarı

Çadır Tasarımı Fuarı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımı ile her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Çadır Tasarımı Fuarı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Çadır Tasarımı Fuarı meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.