Chennai Reklam Çadırı Üreticileri

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Chennai Reklam Çadırı Üreticileri lakin 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Chennai Reklam Çadırı Üreticileri aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Chennai Reklam Çadırı Üreticileri

Chennai Reklam Çadırı Üreticileri şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Chennai Reklam Çadırı Üreticileri

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Chennai Reklam Çadırı Üreticileri konusu için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.