Chennai’De Tanıtım Çadırı

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Chennai’De Tanıtım Çadırı fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha çok bilgi için Chennai’De Tanıtım Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Chennai'De Tanıtım Çadırı

Chennai’De Tanıtım Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Chennai'De Tanıtım Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Chennai’De Tanıtım Çadırı meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.