Destek Amaçlı Reklam

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Destek Amaçlı Reklam fakat 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Destek Amaçlı Reklam aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Destek Amaçlı Reklam

Destek Amaçlı Reklam şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Destek Amaçlı Reklam

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Destek Amaçlı Reklam meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.