E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş lakin 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha çok bilgi için E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş

E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları sayesinde her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri E Uluslararası Fuar Tanıtım Hiz. A.Ş meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.