Eğlence Çadırı

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Eğlence Çadırı fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesinde daha fazla bilgi için Eğlence Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Eğlence Çadırı

Eğlence Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Eğlence Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en güzel ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Eğlence Çadırı konusu için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.