Fuar Çadırı

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Fuar Çadırı lakin üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusu için daha çok bilgi için Fuar Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Fuar Çadırı

Fuar Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları sayesinde her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Fuar Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Fuar Çadırı meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.