Fuar Çadırları

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Fuar Çadırları ancak üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha çok bilgi için Fuar Çadırları aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Fuar Çadırları

Fuar Çadırları şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak arzulayan herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Fuar Çadırları

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en afilli ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Fuar Çadırları meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.