Fuar İçin Çadır

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Fuar İçin Çadır fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusunda daha çok bilgi için Fuar İçin Çadır aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Fuar İçin Çadır

Fuar İçin Çadır şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları sayesinde her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Fuar İçin Çadır

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en afilli ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Fuar İçin Çadır konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.