Grange Adil Çadır Kenti

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Grange Adil Çadır Kenti fakat üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusu için daha fazla bilgi için Grange Adil Çadır Kenti aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Grange Adil Çadır Kenti

Grange Adil Çadır Kenti şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak arzulayan herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Grange Adil Çadır Kenti

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Grange Adil Çadır Kenti meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.