Grange Fuar Çadırı

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Grange Fuar Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesinde daha fazla bilgi için Grange Fuar Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Grange Fuar Çadırı

Grange Fuar Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Grange Fuar Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en afilli ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Grange Fuar Çadırı konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.