İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusunda daha çok bilgi için İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı

İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları sayesinde her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak dileyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri İrlandalı Fuar Misafirperverliği Çadırı meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.