İş Fuarı Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip İş Fuarı Çadırı fakat 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha çok bilgi için İş Fuarı Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - İş Fuarı Çadırı

İş Fuarı Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yolları ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - İş Fuarı Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en güzel ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri İş Fuarı Çadırı konusu için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.