Katlanır Promosyon Çadırı

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Katlanır Promosyon Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesinde daha çok bilgi için Katlanır Promosyon Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Katlanır Promosyon Çadırı

Katlanır Promosyon Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları sayesinde her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak isteyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Katlanır Promosyon Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Katlanır Promosyon Çadırı hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.