Nys Adil Şarap Çadırı

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Nys Adil Şarap Çadırı ancak üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Nys Adil Şarap Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Nys Adil Şarap Çadırı

Nys Adil Şarap Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak arzulayan herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Nys Adil Şarap Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en güzel ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Nys Adil Şarap Çadırı konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.