Ortaçağ Fuar Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Ortaçağ Fuar Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusu için daha fazla bilgi için Ortaçağ Fuar Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Ortaçağ Fuar Çadırı

Ortaçağ Fuar Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak dileyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Ortaçağ Fuar Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en dikkat çekici ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Ortaçağ Fuar Çadırı hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.