Özel Reklam Çadırları

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Özel Reklam Çadırları lakin üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusu için daha çok bilgi için Özel Reklam Çadırları aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Özel Reklam Çadırları

Özel Reklam Çadırları şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları sayesinde her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Özel Reklam Çadırları

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Özel Reklam Çadırları meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.