Reklam Çadırı Kartları

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Reklam Çadırı Kartları fakat 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Reklam Çadırı Kartları aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam Çadırı Kartları

Reklam Çadırı Kartları şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak arzulayan herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam Çadırı Kartları

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en afilli ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam Çadırı Kartları meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.