Reklam Çadırı Şablonu

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Reklam Çadırı Şablonu fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesinde daha fazla bilgi için Reklam Çadırı Şablonu aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam Çadırı Şablonu

Reklam Çadırı Şablonu şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak arzulayan herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam Çadırı Şablonu

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam Çadırı Şablonu meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.