Reklam Gölgelik Çadır

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Reklam Gölgelik Çadır fakat 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha çok bilgi için Reklam Gölgelik Çadır aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam Gölgelik Çadır

Reklam Gölgelik Çadır şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam Gölgelik Çadır

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam Gölgelik Çadır meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.