Reklam İçin Çadır

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Reklam İçin Çadır lakin 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesinde daha çok bilgi için Reklam İçin Çadır aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam İçin Çadır

Reklam İçin Çadır şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak arzulayan herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam İçin Çadır

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam İçin Çadır meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.