Reklam İçin Şişme Çadır

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Reklam İçin Şişme Çadır fakat üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusunda daha fazla bilgi için Reklam İçin Şişme Çadır aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam İçin Şişme Çadır

Reklam İçin Şişme Çadır şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için mühim bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam İçin Şişme Çadır

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok aşırı ciddi bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en dikkat çekici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam İçin Şişme Çadır konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.