Reklam Katlanır Çadır

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Reklam Katlanır Çadır fakat 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusunda daha fazla bilgi için Reklam Katlanır Çadır aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Reklam Katlanır Çadır

Reklam Katlanır Çadır şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Reklam Katlanır Çadır

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi şekilde görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Reklam Katlanır Çadır meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.