Ren Faire Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin veren tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Ren Faire Çadırı fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Ren Faire Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Ren Faire Çadırı

Ren Faire Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Ren Faire Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Ren Faire Çadırı hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.