Rönesans Faire Çadırı

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika içinde bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Rönesans Faire Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha fazla bilgi için Rönesans Faire Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Rönesans Faire Çadırı

Rönesans Faire Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden uzak durmak dileyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Rönesans Faire Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en dikkat çekici ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Rönesans Faire Çadırı konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.