Şişme Reklam Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Şişme Reklam Çadırı ancak 3 MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha fazla bilgi için Şişme Reklam Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Şişme Reklam Çadırı

Şişme Reklam Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve şekilleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden uzak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Şişme Reklam Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en güzel ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Şişme Reklam Çadırı meselesinde endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.