Şişme Reklam Çadırları

Her bir tanesi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin sağlayan tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya aynı bir tasarıma sahip Şişme Reklam Çadırları fakat üç MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha fazla bilgi için Şişme Reklam Çadırları aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Şişme Reklam Çadırları

Şişme Reklam Çadırları şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları sayesinde her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Şişme Reklam Çadırları

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok fazla mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en afilli ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Şişme Reklam Çadırları meselesi için endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.