Tanıtım Çadırı

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz bir duruma getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. dış tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, küçük bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Tanıtım Çadırı ancak üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli konusu için daha çok bilgi için Tanıtım Çadırı aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Tanıtım Çadırı

Tanıtım Çadırı şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımıyla her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar pratik ve etkili ve bu sebeple rakiplerinden irak durmak arzulayan herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Tanıtım Çadırı

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en büyüleyici ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza destekçi olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Tanıtım Çadırı hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.