Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

Her birisi çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz duruma getiren saklı bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üzerinde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, az bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge lakin 3 MASSıVE boyutta mevcut – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli hakkında daha fazla bilgi için Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve yöntemleri ve bireysel kişiselleştirme olanakları yardımı ile her olayda göz müşteri bir göz alıcıdır. Onlar kolay ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden irak durmak arzulayan herkes için ciddi bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin aşırı önemli bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız süre ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge hakkında endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.