Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

Her biri çarpıcı boya süblimasyon baskı ile dört stilleri şişme örümcek çadırları üretmekteyiz. The Spider Tent Expo, havayı sızdırmaz hale getiren gizli bir iç katmana sahip çift katmanlı bir tasarıma sahiptir. hariç tabaka, her bacağın üstünde tam 360 derecelik markalamaya izin verici tam 600D boya süblimasyon baskılı bir örtüdür. örümcek çadırı X1, asgari bir sırt çantasına dönüşen ve birkaç dakika arasında bir el pompasıyla şişirilebilen yüksek teknolojili hafif şişirilebilirliğimizdir! örümcek çadır XL örümcek çadır Expo’ya benzer bir tasarıma sahip Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge fakat üç MASSıVE boyutta var – 30ft, 40ft ve 50ft çapında! Her örümcek çadır modeli meselesi için daha fazla bilgi için Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge aşağıdaki linklere tıklayın.

20150410 172551 300x214 - Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge şişirilebilir malzemeler gerçekten eşsizdir ve alternatifleri ve bireysel kişiselleştirme imkanları yardımı ile her olayda göz alıcı bir göz alıcıdır. Onlar basit ve etkili ve bu nedenle rakiplerinden irak durmak isteyen herkes için önemli bir pazarlama aracıdır.

20150921 173932 300x214 - Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge

El sanatları çadırları, sanat çadırları ve çadırlar işinizin çok mühim bir parçasıdır. Sanat ve zanaatlarınıza harcadığınız zaman ve özeni, ilhamınızın en alımlı ifadesi olarak görüyoruz. Elbette çalışmalarınızı sanat gösterileri ve el sanatları fuarlarında korumanıza yardımcı olmak istiyoruz ve karmaşık kurulum ve nakliye talepleri Yurtdışı Fuar Ve Tanıtım Desteği Hakkında Genelge konusunda endişelenmek istemediğinizi biliyoruz.